Reklama

Twoja reklama w magazynie The Teacher

Nakład magazynu The Teacher, wynosi obecnie 3.000 egzemplarzy, z czego średnio 1.200 sztuk dociera miesięcznie do około 5.000 osób. Z badań wynika, że są to osoby dobrze sytuowane, aktywne i wykształcone. Magazyn The Teacher jest dla nich źródłem wiedzy i inspiracji w procesach edukacji języka angielskiego.

Naszymi stałymi klientami są największe wydawnictwa językowe a także mniejsze firmy i instytucje realizujące ciekawe, nowatorskie projekty z zakresu nauczania i promocji języka angielskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zamieszczania reklam w magazynie The Teacher. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, również patronackiej i barterowej.

Reklamuj się w serwisie internetowym The Teacher

Nasz serwis internetowy jest regularnie odwiedzany przede wszystkim przez polskich anglistów, którzy znajdują na nim najświeższe informacje ze świata ELT oraz materiały i nowinki metodyczne przydatne w ich pracy zawodowej. Od dawna współpracujemy z największymi wydawnictwami (Macmillan Education, Pearson Longman, Oxford University Press), które za pośrednictwem naszych stron informują o swoich ofertach i inicjatywach. Strona internetowa wydawnictwa The Teacher, dzięki swojej dynamicznej strukturze i funkcjom stanowi idealne miejsce dla wszystkich wydawnictw, firm oraz instytucji, którzy chcą zaznaczyć lub ugruntować swoją obecność także w sieci.

Każdego naszego kontrahenta traktujemy indywidualnie oraz zapewniamy mu profesjonalną obsługę. Wszystkim nowym reklamodawcom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz bezpłatną pomoc w przygotowaniu reklamy wizualnej.

Niedroga i skuteczna reklama w serwisie The Teacher jest polecana tak dużym firmom jako uzupełnienie reklamy prasowej, jak i małym, liczącymi się z kosztami przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku usług edukacyjnych.

Patryk Blacha
email: editor@teacher.pl lub redakcja@teacher.pl