Współpraca

Współpracuj z magazynem The Teacher

Zapraszamy do współpracy z naszym magazynem ludzi z pasją: autorów, nauczycieli, lektorów wykładowców i metodyków, którzy chcą podzielić się swoimi pomysłami, przemyśleniami, projektami i badaniami oraz bogatym doświadczeniem zawodowym.

Czytelnicy magazynu The Teacher to nauczyciele oraz osoby zajmujące kluczowe miejsca w polskich szkołach i instytucjach edukacyjnych: właściciele szkół, metodycy, nauczyciele szkół publicznych i prywatnych, wykładowcy akademiccy, wydawcy, jak również studenci. Warto wiec pokazać szerszej liczbie odbiorców swój dorobek i kreatywność zawodową, które mogą stać się dla innych źródłem wiedzy i inspiracji w procesie nauczania języka angielskiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wytycznymi dotyczącymi zamieszczania artykułów w magazynie The Teacher. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy i rodzaje artykułów.

Podejmij współpracę z serwisem teacher.pl

Zapraszamy także do współpracy z naszym serwisem internetowym. Masz pomysł na lekcję? Napisałeś recenzję podręcznika? A może pragniesz po prostu podzielić się z innymi anglistami jakąś nowatorską ideą? Chętnie opublikujemy Twój tekst na naszym blogu metodycznym, a Twoje nazwisko nie będzie od tej pory obce nikomu z branży.

Co gwarantujemy w zamian? Dla stałych współpracowników oferujemy prenumeratę magazynu The Teacher, kartę klubu oraz ciekawe gratisy! Na życzenie otrzymasz także zaświadczenie o współpracy z nami, przydatne np. do Twojego awansu zawodowego. Jeśli prowadzisz firmę lub instytucję związaną z nauczaniem języka angielskiego zamieścimy na stronie Twoje logo.

Przyłącz się do nas i aktywnie współtwórz polskie środowisko English Language Teaching!

Redaktor
Patryk Blacha
Tel.: 510 400 000 lub 22 425 19 44
email: editor@teacher.pl lub redakcja@teacher.pl